.

 maslul ishi maslulim atzmait

איך תרצי לקבל את הקורס?
בחרי ולחצי לפרטים והצטרפות

 ערכת הקורסבמשלוח לביתך החל מ-680 ש"ח  (ודמי משלוח)
או
 קורס באינטרנט: לצפייה מכל מכשיר 640 ש"ח

שאלות? כתבי אלינו ל info@efitzur.co.il

הקליקי להצטרפות

לשאלות לגבי מחיר ותנאי תשלום, ולהצטרפות למסלול יחס אישי כתבי ל info@efitzur.co.il

אני דתיה ולימוד על דברים כאלה עלול להביך אותי

הלימוד הזה מתאים גם לשומרות מצוות. השפה היא נקייה והאוירה מכובדת. אם התכנים קצת מביכים זה דווקא טוב, כי בתחום האינטימי מעט מבוכה זה דבר בריא וטוב לזוגיות. יחד עם זה, המבוכה לא צריכה להיות מכשול לרכוש ידע חשוב וכלים מעשיים לזוגיות בצמיחה. 

אני יודעת המון, אין מה לחדש לי בתחום

אני כבר שנים עוסקת בתחום הזוגיות והנשיות והתשוקה ועדיין כל כמה שבועות לומדת משהו חדש. הגוף והנפש שלנו נפלאים ותמיד אפשר להעמיק עוד. כיוון שהקורס באחריות אפשר לנסות ולראות :)

האם הלימוד הזה מתבסס על יהדות? 

הלימוד בקורס מתבסס על מגוון של מקורות. חומר מקצועי: ספרים וקורסים מקצועיים שחלק חשוב מהם לא תורגם לעברית. הקורס כולל התייחסות לנושא ההלכה (אני לא פוסקת, אלא עוזרת להתמצא בהלכה הקיימת ולהגיע לתשובות לשאלות). מכיוון שאני לא רבנית או מוסמכת בתחום, אני לא מביעה דעה או מחדשת בתחום היהדות ההלכה, אלא אני מפנה למקורות שונים. 

אין לי זמן 

הקורס מחולק לחלקים של 10-20 דקות בכל פעם. הערך הניתן בזמן הקצר הזה הוא אדיר. דברים ששינו לי את החיים. האם את מאמינה שזוגיות זה משהו חשוב בחיים? כן. האם לימוד מעמיק של הנושא יכול לעשות טוב לזוגיות? בוודאי. אז זה שווה. מהניסיון שלי כל צעד קדימה בזוגיות מייצר יותר זמן בחיים. איך? כי זה נותן לי שמחה ואנרגיה, וכשאני שמחה ואנרגטית אני מספיקה הרבה יותר. 

בעלי לא בקטע / בעלי לא תקשורתי / בעלי...  

הקורס הוא קורס לאשה. מה שמדהים בלימוד מעמיק על זוגיות הוא שגם אם רק אחד מבני הזוג משקיע - הזוגיות מרויחה ממש. הלימוד מועיל מאוד אפילו עם 0 שיתוף פעולה של הבעל. נסי ותגידי לי. 

התייאשתי כבר מ"זוגיות בצמיחה" ...  

אין ייאוש! אינספור זוגות שינו כיוון לחלוטין בעקבות לימוד, ייעוץ, או טיפול. האושר והטוב שמגיעים מזוגיות טובה שווים כל מאמץ. כל עוד את נמצאת בתוך זוגיות - שווה להשקיע בה ולהעצים אותה!

הזוגיות אצלי לגמרי סבבה 

יופי! אני שמחה בשבילך! אם זה המצב אז את בודאי משקיעה בזוגיות, אחרת זה לא היה המצב... בודאי אם אתם ביחד יותר מ-2-3 שנים והזוגיות היא מעולה, אז בכלל את משקיעה ויודעת המון דברים חשובים. את גם יודעת שתמיד יש מה ללמוד, תמיד יש לאן להתקדם, תמיד אפשר להגיע לשיאים חדשים. הלימוד הזה לגמרי רלוונטי לך. ממליצה בחום!  

נשמע לי קצת שטחי "ללמוד על זוגיות ותשוקה" ... אני יודעת: לוותר, להקשיב, להשקיע בלה בלה בלה 

 יש לימוד אמיתי, עומק אמיתי, הבנות חריפות, אנטילגציה רגשית, עובדות חשובות מתחום הפסיכולוגיה, הביולוגיה והנוירולוגיה ועוד... נסי ותגידי לי.  

אבל את לא פסיכולוגית

אני לא פסיכולוגית אלא יועצת. אני מכירה את הנושא היטב ולעומק מצדדים רבים. אני מאמינה מאוד בטיפול פסיכולוגי. מה שאני מציעה זה משהו אחר - לא טיפול אלא לימוד, רכישת הבנה מעמיקה וכלים אפקטיביים, שכל אחת צריכה לדעת. בין אם תפני פעם לטיפול פסיכולוגי ובין אם לא, להבין לעומק את מה שקורה איתנו זה טוב ומועיל. 

לא עדיף ללמוד פנים אל פנים? 

יש יתרונות לפנים אל פנים, ויש יתרונות לצפייה בוידאו. בוידאו: 
- יותר קל להתגבר על מחסום המבוכה
- אפשר לשאול שאלות אנונימיות בתגובות
- קל יותר להעביר כמות ואיכות של חומר
- וידאו זה בזמן ובמקום המתאים לך במחיר נמוך

אצלנו זה שונה 

ודאי. אצל כולם זה שונה. אין שני זוגות שהם אותו דבר. אבל בכל זאת יש הרבה דברים משותפים לרוב הזוגות, ויש הרבה דברים משותפים לרוב הנשים. התכנים של הקורסים שלי עוסקים בדברים האלו.  

כן אבל אצלנו זה באמת שונה 

לא הכל מדבר לכולן. יש בקורס (ובקורס הבא) המון תוכן. אין ספק שיהיו דברים בקורס שיהיו עבורך חדשים רלוונטיים ומועילים. נסי ותגידי לי. 

אבל אבל אבל 

פשוט תנסי! אין מה להפסיד. מקסימום לא יהיה כזה מעניין. אבל תארי לך שתלמדי פה אפילו רק דבר אחד או שניים שיעשה טוב לזוגיות. קדימה! אל תהססי, תנסי. אני איתך. אין מה להפסיד.  

איך תרצי לקבל את הקורס?
בחרי ולחצי 

 ערכת הקורסבמשלוח לביתך החל מ-680 ש"ח כולל משלוח
או
 קורס באינטרנט: לצפייה מכל מכשיר 640 ש"ח

ההרשמה מסתיימת בקרוב!

איך תרצי לקבל את הקורס?
בחרי ולחצי 

 ערכת הקורסבמשלוח לביתך החל מ-680 ש"ח (ודמי משלוח)
או
 קורס באינטרנט: לצפייה מכל מכשיר 640 ש"ח

 maslul ishi maslulim atzmait

מתלבטת? רוצה להתייעץ? שלחי מייל לכתובת info@efitzur.co.il

 או חייגי סמסי או שלחי וואטסאפ למספר 058-7448061
יוכי או אני נחזור אלייך בזמן הנוח לך

נוצר באמצעות מערכת רב דף מבית רב מסר

.